O přístroji

Oberon Titanium Quantum – NOVINKA

Představujeme Vám novinku ve světě energetické analýzy, přístroj, který pracuje na bázi biorezonance, diagnostický přístroj
OBERON – SYSTEM QUANTUM

 • Tento nový model již pracuje a provádí energetické diagnostické analýzy plně automaticky.
 • Veškerá naměřená data a analýzy vyhodnotí do přehledných tabulek, kde si je můžeme prohlédnout a současně sledovat poslední 4 diagnostiky najednou.
 • Umožňuje okamžitě porovnat naměřené hodnoty předešlých analýz a správně je vyhodnotit.
 • Vše můžeme okamžitě vytisknout a v tisku je také možno nastavit od jaké požadované hodnoty se má vše zobrazit a tisknout.
 • Přístroj dovoluje pracovat i manuálně jako u starších systémů, nebo pracovat s poloautomatikou při energetické harmonizaci konkrétního orgánu.
 • Dále umožňuje energeticky testovat vhodné doplňky stravy, byliny, potraviny, alergeny aj.
 • Další novinkou je porovnávací diagnostika z naměřených křivek, spinová energetika orgánů a energetická mapa orgánů.
 • Přístroj byl doplněn o nové testovací mikroorganizmy a patogeny, o dalších 25 firem doplňků stravy a o test vhodných potravin pro klienta.
 • Novinkou je také automatická kvantová harmonizace a mnoho dalších dle posledních požadavků.
 • Po připojení k internetu Vám program zdarma nabídne nové aktualizace a vylepšení.

Přístroj pracuje na bázi biorezonance a zjišťuje tak přítomnost patogenů v organismu.
Dále využívá možnosti zjištění různých elektromagnetických vln vysílaných z organismu, přičemž buňky různých tkání a orgánů vysílají specifická vlnění, a toto vlnění je u zdravého orgánu jiné než u nemocného.

Oberon Titanium Quantum je velmi citlivý moderní přístroj, který pomocíbiorezonance dokáže upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie a určit tak nemoc až několik měsíců dopředu.
Dále umožňuje na principu oscilační terapie rozlišit  fyziologické signály od patologických, patologické změní na fyziologické a vrátí zpět do těla, tím dochází k harmonizaci organismu a k úpravě a posílení regulačního systému.

 • PREZENTACE  ZDARMA – vezměte sebou kolegu, nebo člena rodina, kterého při prezentaci zdarma proměříme a Vy tak hned uvidíte přesnost, spolehlivost a rychlost, s jakou přístroj pracuje.
 • ZAŠKOLENÍ – může po domluvě proběhnout hned při nákupu přístroje a Vy tak po příjezdu domů můžete již začít samostatně pracovat.
 • PROŠKOLENÍ – ve třech základních lekcích, Vám poskytne certifikovaný lektor v našem středisku na Praze 8, nebo Praze 4, lekce probíhají individuálně ve Vámi sjednaném termínu.
 • SERVIS – po nákupu a zaškolení v našem certifikovaném středisku na Praze 8, nebo Praze 4, zajišťujeme bezplatný servis k software i hardware přístroje.

Princip a funkce provozu
Přístroj funguje podle principu zesílení iniciovaných signálů s desintegrací metastabilních struktur. Ovlivněním externích elektromagnetických polí ztrácejí magnetické momenty molekulárních proudů v přidaných centrech nervových buněk kortexu svou původní orientaci, což má za následek chybné vybavení vířivých struktur delokalizovaných elektronů, čímž vyvolávají nestabilní metastabilní stavy. Desintegrace těchto stavů působí jako iniciovaný signál. Vyjádřeno fyzikálně je tento přístroj systémem elektronického oscilátoru, který kmitá odpovídající vlnovou délkou elektromagnetického záření. Kdy jeho energie je adekvátní s energií odbourávající dominantní vazby, které udržují strukturální organizace biologických objektů v řádném stavu. Přístroj umožňuje vyvolat bioelektrickou aktivitu mozkových neuronů, pomocí této aktivity v pozadí je možné zesilovat selektivně signály, které se oproti statickým proudům dají těžko rozpoznat. Informace o specifických temporálních stavech orgánů a tkáních jsou shromažďovány na basi nekontaktního triger senzoru, který byl vyvinut pomocí moderní informační technologie a mikro ultrazvukových okruhů. Tento senzor odkrývá těžko zjistitelné fluktuace signálů, které vyfiltruje ze zvukových projevů polí a konvertuje do digitální sekvence, kde jsou ošetřeny pomocí mikroprocesoru a pomocí interface kabelu přeneseny do počítače.

Oberon set obsahuje:
Generátor kmitočtů, pozlacené elektrody 24 kar. Zlatem, kabely 150 cm, USB kabel, sluchátka, přenosný luxusní kufřík s chromovými zámky a panty, ovládací software do počítače Metapathia 1.4

Rozměry přístroje: 14 x 10 x  2,5 cm
USB 2.0 Hi-sped
Rozměry přenosného kufru:  36 x 10 x 24 cm
Cena Oberon Titanium Quantum: 151.000,-Kč,      (AKCE: 141.000,-Kč)
Cena zaškolení 8-10hodin: 5.000,-Kč
Doporučený počítač např. Asus / i3 / W7-8 / 15″/  cca: 9.000,-Kč

18

55

Výrobce poskytuje dlouhodobou záruku – garanci a dálkovou správu software, Team-Viewer aj., tak abyste nemuseli kvůli případné chybě, nebo výměně vašeho počítače zbytečně jezdit k nám desítky nebo stovky kilometrů.

Přístroj Oberon Titanium Quantum nenahrazuje odbornou lékařskou péči a je pouze doplňkem alternativní medicíny!