O přístroji

Frekvenční generátor Super Ravo Zapper

Přístroj je velice vhodný pro domácí ošetření drobných i závažných nemocí.

Nákupem v našem e-shopu získáte zajímavé slevové bonusy a rozšířené materiály a informace potřebné k obsluze přístroje, jak je níže uvedeno. Dále obdržíte nárok na podrobnou diagnostiku Vašeho zdravotního stavu  „zdarma“ na přístroji Oberon. Nabízíme i možnost přírodního ošetření léčitelem.

Frekvenční terapie pomocí přístroje Super Ravo Zapper či Plazmového generátoru ničí choroboplodné mikroorganismy uvnitř lidského těla bez jakýchkoliv negativních účinků na lidský organismus. Frekvence vysílané lidským tělem se pohybují mezi 1,52 do 9,46MHz. Frekvence patogenů se pohybují od 1Hz-900KHz (plísní, virů, bakterií, nebo roztočů a hlístic, na tyto frekvence je nastaven Zapper). Mezi frekvencí lidských buněk a frekvencí patogenů je veliká mezera řádově tří nul. Lidské buňky – M (mega) 1000000 a patogeny – K (kilo) 1000. Tato mezera zajistí více jak dostatečnou ochranu lidských buněk před poškozením, nehledě k tomu, že  lidské buňky jsou také mnohem pevnější než patogeny.  Systém rezonance je zkoumán již od dob Nikoly Tesly a nikdy nebyly shledáný v tomto způsobu ošetření škodlivé účinky na lidský organiozmus. Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu , ten nevydrží zvyšující se kmitání a praskne, tím dojde k usmrcení mikroorganismu. Tímto způsobem se tak můžete zbavit např: papilomavirů, salmonely, plísní, kandidy, streptokoků, parazitů a dalších patogenů. Určitými frekvencemi lze také podpořit lymfatický systém, játra, ledviny a pod.a) aktivuje imunitní systém
b) aktivuje proudění lymfy a tok krve
c) zabíjí viry a bakterie
d) zabíjí prvoky a raná stádia parazitů
e) poměrně rychle tlumí bolest
f) řeší periferie, kam se léky nedostanou
g) řeší neřešitelné, těžko vysvětlitelné
h) celkově urychluje hojení a léčení čehokoliv
 
Cena přísrtoje Supper Ravo Zapper s příslušenstvím: 13.499,-Kč
 

INFORMACE A PRODEJ – ZDE

 K přístroji od nás  dostanete ZDARMA:
  • Podrobný návod a vysvětlení jak používat přístroje v praxi.
  • Poradenský servis k využívaní přístroje po dobu záruky dvou let.
  • Nožní nerezovou elektrodu pro zvýšení účinnosti a zapojení dolních končetin.
  • Knihu „Léčba rakoviny, která fungovala“ a „Revoluce v léčení nemocí“
  • Knihu od Royal Raymond Rife „Seznam ověřených léčebných frekvencí“
  • Zaškolení k obsluze a programování na počítači, včetně softvérů.
  • Seznamy frekvencí cca 2.000 patogenů z posledních výzkumů ve světě.
  • Překlady uváděných Latinských názvů a diagnóz s podrobnými komentáři.
  • Zdarma diagnostika v hodnotě 1.500,-Kč na Oberon Titanium Quantum.

Výše uvedené služby lze za poplatek využít, také k Vašemu přístroji zakoupenému jinde, než u nás.
Dále Vám upravíme vložené programy patogenů a přidáme další dle Vašich potřeb, požadavků, naměřené diagnostiky, posledních výzkumů a trendů. Asi tak za dvě hodiny (vč. školení), si tedy můžete odvézt kompletně přepracovaný a na míru naprogramovaný přístroj, Váš Super Ravo Zapper.
Cena cca služby 400,-Kč/hodina

V přístroji je v základu vloženo 100 záznamů, které obsahují 303 programů (oproti 85 programům v původní verzi). Tyto záznamy lze jednoduše upravovat prostřednictvím PC tak, aby působily velmi efektivně při řešení individuálních zdravotních problémů. Je zde pochopitelně možná i ruční editace všech programů (od nás také s návodem na DVD)

Svým jednoduchým ovládáním a širokými možnostmi programování zaručuje přístroj při správném používání opravdu vysokou míru efektivnosti a komfortu při jeho používání.

Frekvenční generátor Super Ravo Zapper nenahrazuje odbornou lékařskou péči a je pouzedoplňkem alternativní medicíny.

Zapper Technology