Deprese

Všechny nemoci a různé zdravotní problémy jsou způsobeny nedostatkem energie na buněčné úrovni. Jak vypadají buňky, tak vypadá celé tělo. Narušenou psychikou si vytvoříme v těle stres, tím se tělo zablokuje pro přístup energie zvenčí, tak zvanými energetickými vstupy, které se v alternativní medicíně nazývají čakry. Energie, kterou dokážeme získávat z dýchání a z jídla, případně ze země nebo ze stromů na správný chod těla nestačí, energie musí proudit do těla také čakrami. Když jsme pod psychickým tlakem, tak se přivřou z důvodu našeho negativního myšlení a současně s tím se nám zmenší aura, která působí kolem nás jako ochranný štít. Nepřivře je například to, že máme nedostatek peněz, nebo nemáme momentálně zaměstnání, nebo jsme se rozvedli, ale přivře je to, že na zmíněnou věc stále negativně myslíme. Abychom se tomu vyhnuli, tak se musíme snažit myslet a žít v přítomnosti a plánovat co bude dál. Nevracet se k tomu co se již nedá změnit.

Deprese se projevují pocity sklíčenosti, nadměrným smutkem, pesimizmem, sebelítostí a ve vyhraněných případech i myšlenkami na smrt. Pokud to dojde, až tak daleko, je nutné to s někým konzultovat, nejlépe s lékařem.

Dbejte na dostatečný spánek, jezte vyváženou stravu, neizolujte se od společnosti a nesedávejte v temných koutech. Utápění žalu v alkoholu a v drogách vám ještě přitíží. Na posílení nervů je dobrý hořčík, pangamin, lískové a vlašské ořechy, pšeničné klíčky, luštěniny, kakao, vitamin C a do jídelníčku přidávejte hodně celeru.

Z bylinných čajů: Meduňka lékařská, 1 čajová lžička na šálek vody, spaříme asi 5 min. a scedíme, pijeme 3 x denně, můžeme používat i dlouhodobě.

Nebo čajovou lžičku směsi kopřivy, řebříčku a přesličky (1:1:1) na šálek čaje, spaříme horkou vodou a po třech minutách scedíme, pijeme ráno a večer. Pijeme tři týdny a potom na týden vysadíme. Pokud máme čerstvé rostliny, tak stačí spařit polovičně udávaný čas, to platí všeobecně vždy.

… některé produkty pomáhající při depresích najdete na: www.pro-zdravi.net  

Napsat komentář