Provedeme detoxikaci

Musíme tělo připravit na zvýšené množství toxického odpadu, který vznikne likvidací rakovinného nádoru. Játra mají za úkol toxický odpad z těla odplavovat. Pokud nebudou připravena na zahájení léčby, nezastanou plně své poslání a nadměrný toxický odpad, který vznikne rozpadem nádoru, se začne v těle z části ukládat a otráví organizmus. To se stalo v mnohých případech při nadměrně rychlém odstraňování nádorů, kdy došlo k otravě organizmu toxickým odpadem, protože ho tělo nestačilo vyloučit. Toto je nutné pečlivě sledovat, pokud se budeme v době terapie cítit o poznání hůře, tak terapii na den až dva přerušíme. Až symptomy odezní, potom pokračujeme.
Než však s terapií začneme, budeme se věnovat detoxikaci. V první řadě nebudeme přidávat do těla žádné další jedy. Přestaneme kouřit a pít alkohol. Vyloučíme ze stravy maso, mléčné výrobky a cukr a to i ve slazených limonádách. Jediný nápoj, který budeme pít je voda, pokud možno měkká, může být alkalizovaná. Jídlo připravujeme napařováním, to neznehodnocuje vitamíny. Strava se bude skládat výhradně ze zeleniny a případně ovoce. To má přirozené detoxikační účinky a proto nebude potřeba přidávat další metody. Můžeme si zařadit do pitného režimu čaje z máty, šalvěje, ze zázvoru a zelený čaj. Tekutiny můžeme doplnit také čerstvou šťávou z mrkve nebo červené řepy. Budeme se snažit vypít 10 až 15 sklenic tekutin denně, aby se tělo dostatečně pročišťovalo. Velice pozitivní účinky má přidávání šťávy z citronu do vody. Toto budeme pokládat jako první krok v detoxikačním programu na příjmu.
Nyní se podíváme na vylučování. Začneme očistou střev, nejlepší jsou výplachy, ale má to omezení, pokud máte rakovinu střev nebo při těhotenství. Pokud nemůžeme provést celkovou očistu výplachem, použijeme dávku oxidu hořečnatého do sklenice vody. Tím dojde k urychlenému vyprazdňování. Dále je možno použít bentonitového jílu, kvalitního nepřislazovaného živočišného uhlí nebo psylliové slupky. Můžeme si vybrat, protože všechny jmenované prostředky mají podobné funkce, váží na sebe toxiny a čistí střeva.
Po střevech jsou na řadě játra, která také vyčistíme. Pokud jsou zasažena rakovinou, zvolíme jemný způsob očisty mrkví nebo červenou řepou. Můžeme je také posílit čaji z rozmarýnu, ostropestřec mariánský nebo z kořene pampelišky. Funkci jater také podporuje vitamin C, citronová šťáva nebo jablečný ocet, polívková lžíce do sklenice vody, pijeme denně. Další možnost detoxikace, při normální funkci jater je kávový klystýr. Kávu v sobě zadržíme tak dlouho, jak je to jen možné a potom při vyprázdnění dojde k uvolnění i toxických látek. Tato káva je ke krystýrům speciálně určená a je k objednání na internetu. Místo kávy se dá použít i zadržovací klystýr, lněný olej. Výsledky jsou stejné. Krystýry se hlavně používají při terapii, kdy dochází k nevolnosti, což je známkou zahlcení jater toxiny.
Dále je na řadě lymfatický systém, který podporujeme jemnou masáží a případně uvádíme lymfu do pohybu.
Důležitým vylučovacím orgánem je kůže. Kůži kartáčujte kartáčem z přírodního materiálu, který opatříme delší násadkou, abychom si dostali na záda pokud si kartáčování budeme provádět sami. Kůže se kartáčuje za sucha a to dosti silně několikrát po sobě. Prsa prokartáčujeme lehce, bradavkám se vyhneme. Začínáme s chodidly, pak přejdeme na kotníky, lýtky stehna a nahoru přes hýždě, břicho, a hruď. Po kartáčování si můžeme dát sprchu. Silné detoxikační účinky má koupel ve vaně s přídavkem solí z Mrtvého moře nebo z Himalájí. Dobrý je i pobyt u Mrtvého moře.
Případně se doporučuje používat tradiční saunu s infračervenými lampami, parní sauny nebo ionizační koupele nohou.
Musíme si uvědomit, že každý z nás plný toxických zbytků např. DDT. Této kontaminaci se nelze vyhnout, ale můžeme udělat vše, abychom se co nejlépe očistili.
detoxikaci a čištění jednotlivých orgánů můžeme použít tyto byliny.
kořen lopuchu: játra, krev, kůže
cascara sagrada: přírodní projímadlo
kayenský pepř: trávicí ústrojí, krev
kořen pampelišky: trávicí ústrojí, játra, diuretikum
echinacea: lymfa, antivirová, stimuluje imunitu
fenykl: mírné projímadlo
česnek: krev, trávicí ústrojí
kořen zázvoru: krevní oběh
kořen lékořice: hormonální rovnováha
vodilka: krev, játra, ledviny, kůže
mahónie cesmínolistá: krev, tlusté střevo, játra, kůže
list petržele: diuretikum – močové cesty
jetel luční: krev, žlázy, imunitní systém
Jeden až dva týdny na detoxikaci zpravidla stačí, potom již začneme praktikovat metody zaměřené na celé tělo, nebo na rakovinu.

… většinu z uváděných bylin, přípravků, nebo bylinných tinktur můžete zakoupit