Posílíme imunitní systém

To znamená, že uvedeme do pohybu nástroj, který dokáže léčit naše tělo přirozenou cestou. Jedinou hádankou zůstává, proč neútočí na rakovinné buňky podobně jako na viry a bakterie. Imunitní systém je ochrana našeho těla před napadením zvenčí, a protože rakovinné buňky jsou součásti našeho těla tak na ně nereaguje. Musíme dát imunitnímu systému podnět a posílit ho natolik, aby dokázal potlačit rakovinné bujení nebo ho alespoň zpomalil. V ideálním případě začne nádor mizet. Způsoby, kterými imunitní systém podpoříme, jsou tyto.
Vitamin C
Posílíme kolagenový materiál, který obklopuje každou buňku a rakovině vytváří překážku při napadání dalších buněk. Za slunečného počasí potřebuje lidské tělo C vitaminu 8 – 12 gramů za den. V zimním a sychravém počasí, když bojujeme s viry a rakovinou se tato zvyšuje na 50 až 100 g i více. Vitaminem C se nemůžeme předávkovat, účinkuje absolutně netoxicky. Pokud ho do těla vpravíme více, než tělo spotřebuje, dostaneme průjem a přebytek se vyloučí. Vyvolání průjmu se nazývá střevní tolerance a při rakovině se dávka bude pohybovat přibližně mezi 30 – 50 gramy. Pokud chceme dosáhnout optimální dávky vitaminu C, snažíme se lehce pohybovat pod úrovní této střevní tolerance. Formy vitaminu C v rozpustných šumivých tabletách, v askorbanu vápenatém a v Ester-C se nedoporučují pro jejich malou účinnost. Nejvhodnější je použít v krystalické nebo v práškové formě L-kyselinu askorbovou nebo nekyselou formu, askorban sodný. Pokud budeme užívat vitamin C vnitřně, zvyšujeme denní dávky o 1-2 g denně, až do požadovaného množství. Vitamin C můžeme užívat v mnohem vyšších dávkách 100 až 150 g denně, nitrožilně. V tomto případě je vhodné použít pouze askorban sodný. Nově vyráběná forma vitamínu C je prezentovaná jako lyposférický vitamin C, je mnohem lépe vstřebatelný než jiné druhy. Tento vitamín se užívá ústy a má stejnou účinnost jako když použijeme vitamín C nitrožilně.
Agaricus – blazei Murill
Je to brazilská houba známá pod ABM, u které byly prokázány silné protirakovinné účinky proti všem druhům rakoviny. V případě léčby se užívá 40 gramů denně. Houbu povaříme na mírném ohni asi hodinu v jednom litru vody. Užíváme tuto houbu souběžně s vitaminem C, který podporuje vstřebávání.
Přípravek OPC
Je kombinací houby ABM s oleandrem, pau d´arco (kůra stromu lapacho a kočičím drápem (uncaria tomentosa). Všechny tři léčivky mají prověřené protirakovinné účinky. U oleandru musí být provedeno přesné dávkování pro jeho jedovatost. OPC byl patentován a používán se značným úspěchem v jižní Africe. Tento přípravek při jeho účinnosti vykazuje i krátkodobé vedlejší účinky jako je nevolnost, zvracení, průjem, svědění, bolest v okolí nádoru, tachykardii, arytmii. Přípravek způsobuje ředění krve, proto by lidé, kteří používají prášky na ředění krve, léky na podporu srdce při použití OPC měli toto konzultovat se svým lékařem. Tuto směs by neměli používat těhotné ženy. Žádné jiné vedlejší účinky nebyly zjištěny. V průběhu léčby je také možno zaznamenat lehkou vyrážku, rýmu, mírné bolesti kloubů. K této metodě je doporučená strava ze 70 % ovoce a 30 % zeleniny, nejlépe syrové, případně vařené na páře. Vynechat maso a obilniny.
Výborná protirakovinná prevence je asijská houba Reishi, Coriolus a v menší míře i naše Hlíva ústřičná.
Aloe vera
Je prokázáno, že Aloe vera zvyšuje reakci imunitního systému proti rakovině. Zneškodňuje také toxický odpad, který vzniká z likvidace rakovinných nádorů. Protože většina produktů obsahuje gelovitou dužninu upravenou při vysokých teplotách, čímž se zničí některé prospěšné látky, je lepší použít přípravky z Aloe vera, které jsou vyrobené lisováním za studena.
Essiac
Čaj, který má indiánský původ a skládá se ze směsi kořene lopuchu, reveně dlanité, kůry jilmu a šťovíku menšího. Prodává se pod různými názvy, jako Strom život, Flor-Essence a Essiac. Šťovík se v Evropě používá k léčbě nádorů po staletí, lopuch je silný čistič krve, kůra jilmu je tonikum posilující organizmus a napomáhá hojení a reveň je lehce projímavá a pomáhá stimulovat žluč a močovému měchýři vylučovat toxický odpad. Možná existuje mezi těmito čtyřmi bylinkami propojenost, že při působení dohromady v určitém poměru se zesiluje jejich účinnost. Pravda je ta, že při doplnění čaje o tinkturu z ořešáku černého a kapslí z pelyňku pravého je tato kombinace účinná.
Melanotin
Je to hormon, který se tvoří v epifýze a ovlivňuje náš cyklus spánku a bdění. Reguluje naší imunitu, a když usneme, neroste ani náš nádor. Produkce melanotinu se snižuje s přibývajícím věkem a z toho důvodu máme ve stáří menší potřebu spánku. To nabízí řešení užívat melanotin, jako doplněk stravy, těsně před spaním. Melanotin rozpustíme v kokosovém oleji. Není to sice velká pomoc, ale je.
MGN-3
Je to preparát známý Bio Bran, je význačný posilovač imunitního systému a pomáhá zmírnit vedlejší účinky, které vznikají uvolňováním toxinů při ostatních metodách léčby rakoviny. Vyrábí se z vnějšího obalu rýžových otrub, které jsou enzymaticky ošetřeny a z extraktů hub, shiitake, kawaratake a suchirotake. Této preparát probudí k aktivní činnosti buňky, které začnou fungovat v těle jako rakovinné zabijáci. Aby bylo dosaženo potřebných účinků, je třeba užívat denně 2 až 3 gramy po dobu jednoho měsíce a poté 1 gram asi pět měsíců.
Natrexone
Původně byla používaná při odvykacích kúrách, protidrogové léčby při odvykání od heroinu a alkoholu. Při používání tohoto prostředku bylo zjištěno, že při velmi malých dávkách dochází k silné stimulaci imunitního systému. Mimo jiné toto léčivo dokáže stabilizovat AIDS a pozitivně ovlivňuje mnoho typů rakoviny včetně myelomu, rakoviny slinivky nebo neuroblastomu, které jsou běžně považovány za velmi obtížně léčitelné nebo neléčitelné. Výsledkem této léčby je zastavení rakovinného bujení tam, kde jiné terapie selhaly. Musíme mít ale na paměti, že není zaručeno její 100 % fungování podobně jako u jiných postupů léčby. Vyplatí se to vyzkoušet, jestli léčba zabere a v tom případě musíme být připraveni na to, že ji budeme provádět neustále do nahrazení jinou léčbou. Nejedná se tedy o dostačující terapii, ale při troše štěstí získáme čas na použití léčiv, které mají opravdu léčebné účinky. Naltrexon je bezpečný, levný a nemá žádné vedlejší účinky, mimo možné ospalosti v prvním týdnu či dvou. V normálních dávkách působí naltrexon (Antabus) velmi negativně v součinnosti s alkoholem a drogami a způsobuje extrémní nevolnost. Na tyto věci ostatně byl původně používán ve standardní dávce 50 mg. Na naše účely se používá dávka jenom 2 až 4 mg před spaním. Při tomto dávkování si klidně můžete dopřát sklenku či dvě vína. Dávkování naltrexonu provedeme tak, že rozdrtíme v hmoždíři pilulku o 50 mg a rozpustíme je v 50 ml destilované vody. Potom pomocí kapátka oddělíme množství, jaké potřebujeme. (1 mg = 1ml tekutiny)
Opalování a pobyt u moře
Opalováním se posílí imunitní systém, vytvořením vitaminu D. Vitamín D můžeme vstřebat do těla také potravou, například z rybího tuku. Jedna polévková lžíce tuku z tresčích obsahuje něco málo přes 1000 iu vitaminu D, což je dostatečná denní dávka. Vystavení našeho těla slunci na 15 až 20 minut v podmínkách tropů získáme 25 000 iu vitaminu D. Tělo se cítí výborně a není zde žádná hranice, že by se takto získaný vitamin D projevoval toxicky, právě naopak. Opalovat se v tropech nebo v našich podmínkách je samozřejmě velký rozdíl. Při opalování dbáme na to, aby se nám kůže nespálila. V zimních měsících, v případě nemoci, se podpora imunitního systému na hranici 4 000 až 10 000 iu zdá jako dostačující. Solária a opalovací boxy se jako alternativa nedoporučují. Když budete v našich podmínkách pobývat na slunečném počasí, sundejte si sluneční brýle. Světlo významně stimuluje epifýzu a další žlázy. Pobyt u moře v tropech, s příznaky rakoviny i již vyléčené nedoporučuji. Zde se stane to, že slaný vzduch a slaná vody nás dokonale očistí (auru) od balastu, který nás paradoxně chrání před slunečním zářením. Silné sluneční záření v tropech vytváří silnou pránickou energii, která rozjíždí rakovinu a ta může bez překážek působit na naše tělo. V našich podmínkách a v tropech mimo moře nic takového nehrozí. Důkazem toho je, že po návratu z dovolené se za dva až tři měsíce u někoho z takto postižených rakovina rozjela.
Kořen pampelišky                                           …. hotový výtažek ve směsi  REGALEN
Natrhejte kořeny pampelišky v kterékoliv roční době, odřízněte listy a kořeny i s hlínou usušte. Kořeny sušte na slunci, nebo jiným způsobem a po usušení rozdrťte v hmoždíři na prášek. Užívejte každý den 1kávovou lžičku prášku do sklenice vody. Je to také klíč k uzdravení z rakoviny, kořen pampelišky včetně hlíny.
Sušený zelený ječmen
Stejně jako artritidy, tak i rakovina nemohou prosperovat v zásadotvorném prostředí. Užívají se pilulky ze sušeného zeleného ječmene, 20 tablet denně, jedna tableta o hmotnosti 340 mg. Za deset dní zmizelo postiženému 95 % nádorů. Je jasné, že takto přesvědčivá reakce nebude u každého. Je dobré toto spojit s vegetariánskou stravou, hladovkou, pitím ovocných šťáv a zeleninových šťáv a čištěním tlustého střeva.