Jak vyvolat zánik rakoviny

Rakovinné buňky byly původně normální buňky, které byly přinuceny změnit způsob získávání energie. Z důvodu nízké míry okysličení okolních tkání zvolily anaerobní cestu a vypnuli své mitochondrie, které za normálních okolností fungují jako buněčné baterie. Mitochondrie mají ještě jednu funkci, řídí proces zvaný přeprogramovaný zánik buňky. To znamená, že běžně všechny normální buňky zaniknou a jsou nahrazeny jinými. Je to neustálý normální proces, který probíhá v těle. U rakovinných buněk je potíž v tom, že ztratili schopnost zániku. Pokud se nám podaří celý proces zvrátit a uvést zpět do chodu mitochondrie, potom rakovinná buňka získá opět schopnost přirozeného zániku a máme vyhráno. Na obnovení tohoto procesu zániku existuje řada přípravků. Je to kurkuminový prášek, vitamin D, slunění, což bylo již zmíněno. Další jsou.
IP6
Je to chemická látka nazvaná inositol hexafosfát. Tato látka se nachází i v jídle s velkým obsahem vlákniny jako jsou fazole, celozrnné rýže, pšeničné otruby. Testování na zvířatech prokázalo velkou účinnost proti širokému spektru rakoviny. Působí proti všem rakovinným buňkám tak, že je přetváří zpět na normální buňky a nepůsobí toxicky. Člověk postižený rakovinou by měl užívat 4800 mg IP6 a 1200 – 1800 mg inositolu. Uznávanou značkou je Cell Forte.
Kayenský pepř
Chilli, čili paprička, paprika křovinatá. Mimo protirakovinných účinků je o nich známo, že jsou výborné na srdeční potíže a dokonce mají schopnost zastavit srdeční infarkt. Jeden příklad s protirakovinnými účinky. Jedná se o muže s nádorem mozku, který se nedal operovat. Provedl si detoxikaci střev a jater a potom dodržoval pravidelný denní režim deseti šálků čaje z kayenského pepře. Po třech měsících rentgenové snímky ukázaly v jeho hlavě vysušený mrtvý nádor. Látka kapsicin, která způsobuje pálivost, dokáže usmrtit rakovinné buňky tím, že vyvolá jejich programovou smrt. Doporučené množství je jedna lžička ekologicky pěstovaného kayenského pepře, nebo odpovídající množství tinktury kázeňského pepře vypít ve sklenici horké vody 3 x denně. Pokud nesnášíme pálivé, začneme s malým množstvím a přidáváme, až se dopracujeme k požadovanému množství. Kapsle vynecháme, protože působení již v puse je významnou součástí léčby. Kayenský pepř způsobuje ihned rozšíření cév, díky tomu protéká více krve a tím i kyslíku do vzdálenějších míst krevního oběhu. Kromě toho, že je kayenský pepř je účinný sám on sobě, také zrychluje působení ostatních léků a bylin užívaných souběžně.
Náprstník
Jedná se náprstník červený, který se používá na srdeční onemocnění a také byl shledán jako velmi účinný prostředek proti různým druhům rakoviny. Náprstník také dokáže vyvolat sebevražedné sklony rakovinných buněk. Účinný je digitoxin vyrobený z Digitalis purpurea. Pozor na absolutně neúčinnou látku proti rakovině s podobným názvem dioxin, vyrobený z Digitalis lanata.
Zázvorový čaj
Použijeme zázvor na přípravu čaje tak, že ho nastrouháme a necháme chvíli vyluhovat ve vařící vodě. I tento čaj nám pomůže přesvědčit rakovinné buňky, aby se staly normálními.