Zničíme nádor

Kanadská krevnice:
Pochází z lesů severní a střední části USA a Kanady. Je to bylina s velmi silným proti rakovinným působením zejména v případě melanomu nebo jiných povrchových druhů rakoviny. Rozpouští všechny druhy zhoubných bujení a zanechává po ukončení léčby zdravou tkáň téměř nedotčenou. Rychle a snadno se vstřebává do těla, protože účinkuje tak, že vyhledá v těle nádory a zničí je, i když nejsou na povrchu. Použití krevnice kanadské vyvolá při léčení bolestivý pocit, ale bolest je menší než při použití chemoterapie. Jsou případy, že léčba byla do měsíce hotova.

Trávicí enzymy:
Velká část trávicích enzymů se vyrábí ve slinivce a rakovina bohužel tyto enzymy ničí. Slinivka je potom nucena pracovat mnohem intenzivněji a důsledkem je, že se vyčerpává. V mnoha případech je oslabena jako první. Na podporu slinivky bychom měli pít zelené šťávy a odlehčit ji od pojídání masa, občas držet hladovku a stravu doplnit o pankreatické enzymy, které se doporučují užívat kolem 14 až15 hodiny. Je jich celá řada, protéza tráví bílkoviny, lipáza tráví tuky, amyláza tráví uhlovodany. Enzymy přímo útočí na rakovinu a také zlepšuji činnost imunitního systému. Tím pomáhají stimulovat faktor rakovinné nekrózy, která zabíjí rakovinné buňky a také působí proti metastázám a zabraňuje dalšímu růstu rakovinných buněk. Tyto pankreatické enzymy se často kombinují tak, že se použije pankreatin a papain. Papain je účinný enzym získaný z papay. Pankreatin a bromelin, který je získaný z ananasu. Nejvíce ceněný je Wobenzym a Vitalzyme. Pankreatické enzymy by měly mít své důležité místo při jakémkoliv celostním léčení rakoviny a je vhodné je užívat ve velkých množstvích. (S výjimkou, protokolu Budwigové). Musíme si uvědomit, že rakovina slinivky je velice těžko léčitelná, nebo neléčitelná s velice rychlým postupem. Kdo se dokáže z tohoto typu rakoviny vyléčit, má veliké štěstí a asi objevil nějakou velkou pravdu.

Hladovka:
Existují příběhy, které potvrzují tuto teorii. Tělo spaluje tuky, když nedodáváme další zdroj, tak se pustí do toho, co nejméně potřebuje a to je v tomto případě rakovinný nádor. Hladovku lze doplnit o zelnou plévku a rýži. Hladovka má to nebezpečí, že když s ní přestaneme, může se rakovina vrátit. Je to však způsob, jak získat čas. Na zmírnění hladovky je možno použít bylinu, která účinně potlačuje chuť k jídlu. Je to Hoodia používaná Křováky v poušti Kalahari v době, kdy je nedostatek potravy.

Hroznová dieta:
Je to dieta, která spočívá v konzumaci červeného hroznového vína, pokud možno ekologicky pěstovaného a to i s obsahem peciček, které je třeba v puse rozkousat. Je třeba dodat, že u vinaře, u kterého vznikla rakovina, který víno konzumoval od malička, je lepší nasadit jinou terapii. Doporučuje se doplnit tuto dietu o směs zelených potravin, jako je mladý ječmen nebo Barlean s Greens. Hrozny budeme jíst k snídani, obědu, k večeři a ke svačinám a tento režim stravování bude probíhat měsíc. Pokud budou hrozny obsahovat málo peciček, objednáme si ještě extrakt z hroznových semínek. Princip léčby je založen na tom, že rakovina má ráda cukr. To znamená, že ochotně vcucne do rakovinných buněk hroznový cukr, který obsahuje celá arzenál jedů z peciček červeného vína, který rakovinu zabíjí, jsou to resveratrol a quercetin. Resveratol a Quercetin a extrakt z hroznových semen se také prodává jako jednotlivé doplňky. Při této hroznové dietě se v těle upraví i jiné ozdravné pochody a tělo začne celkově lépe prospívat. Jediná negativní stránka této diety je, odchod škodlivin z těla v podobě zapáchajících plynů, což je ostatně důkaz úspěšné detoxikace organizmu.

Láhevník – Anona Graviola  (Paw-paw):   
Je jihoamerický strom, který vykazuje zázračnou kombinaci účinků, s tím, že pro normální buňky je neškodný a přitom je mnohonásobně účinnější než například Adriamycin, který se používá jako chemoterapeutická droga.

Pawpaw je bratranec láhevníku, je považován ještě za mnohem mocnějšího zabijáka rakoviny než láhevník. Je zajímavé, že se obě rostliny jsou účinné i proti buňkám, které odolávají ozařování a chemoterapii. Annona Graviola – Wikipedie.

Laetril:
Je to látka, která se nachází v koncentrované podobě v meruňkových jádrech a v hořkých mandlích. Je také známý jako amygdalin, nitrilosid a vitamin B 17. Pro získání maximální účinnosti laetrilu ho kombinujeme s vitaminem A a dále s trávícími enzymy např. Wobe Mugos nebo Vitalzym. Laetril má nejlepší výsledky u pomalu postupujících druhů rakovin v první fázi zhoubného bujení. Pokročilejší fáze rakoviny se musí zpomalit. Jeden ze způsobů, jak zpomalení dosáhnut, je léčba mědí. Doplňování mědi pomáhá zpomalovat dýchání rakovinných buněk a tím se zlepšují podmínky pro působení Laetrilu.

Salvestrol:
Je to rostlinná látka, která se nachází v ovoci a zelenině. Tato látka funguje tak, že rakovinné buňky obsahují enzymatický protein CYP1B1. Můžeme ho přirovnat ke trojskému koni a najdeme-li způsob jak ho aktivovat, uvolní chemické látky z nitra buňky, které ji rychle zabijí. Množství Salvestrolů v jídle je však nedostačující, musí se použít koncentrovaní extrát zvaný Salvestrol. Je to levná záležitost, dobře dostupná. Padl i návrh (s doporučením u všech věkových kategorií), aby byl využíván jako preventivní přípravek.

Zeolit:
Jsou to minerály s negativně nabitým potenciálem vytvořené spojením křemičité vulkanické horniny s čerstvou sladkou nebo mořskou vodou a mají řadu ojedinělých vlastností. Nejvíce nás zajímá Klinoptilolit, který je schopen zachytit a zničit volné radikály, těžké kovy, karcinogenní látky jako jsou nitrosaminy a dokonce i virové částice. Obecně se má za to, že zeolit nevyvolává žádné vedlejší účinky, dokud nepřesáhneme jeho příjem 2 % z celkového příjmu potravy. Jediné na co musíme dát pozor je zajištění dostatečného množství tekutin během celého dne. Hlavní zájem o zeolit nebudí jeho detoxikační schopnosti, ale jeho protirakovinné účinky. Při výzkumech bylo podáváno pacientům 10 – 20 gramů v megaminových kapslích obsahující speciálně upravenou formu zeolitu. Pacienti s konečným stádiem rakoviny mozku začali po třech až čtyřech týdnech vykazovat zlepšení, pacienti s rakovinou plic za podobnou dobu vykázali zmenšení bolesti a zlepšení dýchání, pacienti zažívacího traktu se také zlepšovali, ale pomalejším tempem. Při léčení megaminem za dobu tří let, kde měli pacienti rakovinu v různých částech těla, došlo ze zkoumané skupiny u 81 % k úplnému ústupu rakoviny u ostatních bylo dosaženo stabilizace. Zeolit se prodává také v tekuté formě pod názvem Natural Cell Defence Destroxin je prášková firma s příznivější cenou. Novější výrobek na bázi zeolitu je Denali Green. Důkazem jeho silného působení je prvotní zhoršení symptomů, což je první známka léčivého procesu. Když k ní dojde, zmenšíme dávky, nebo na několik dní přerušíme léčbu, dokud symptomy nepoleví.

Další přípravky uváděné pro pomoc a léčbu rakoviny najdete zde: