Zničíme příčinu rakoviny

Dlouho se nevědělo, že příčinou rakoviny může být vir. Další teorie je, že příčinou rakoviny je houbová infekce nebo dokonce parazité.

Začneme u hub
Lékaři si všimli, že se velice často vyskytuje v případech leukémie zároveň i těžká houbová infekce. Fakt je takový, že při léčbě silnými fungicidními léky se často dala na ústup i rakovina. Celá řada doktorů podávala zprávy o případech leukémie, rakoviny kostní dřeně a i u jiných druhů rakovin, že tyto když byly léčeny fungicidními léky, tak se dala rakovina na ústup. Onemocnění se však vrátilo, pokud bylo léčení vysazeno příliš brzo.
Virová a bakteriální infekce
Normální reakcí organizmu na zánět je přelití mnoha kmenových buněk a různých růstových faktorů do postižené oblasti zánětu, aby bylo usnadněno uzdravení. Tam kde zánět přetrvává, ať je to z důvodu nějaké dráždivé látky nebo slabé imunitě, mohou růstové faktory přeměnit kmenové buňky na maligní. Protizánětlivé léky a byliny se zdají být v boji proti rakovině účinné. Při těhotenství však použití léků a bylin na záněty přispívá k potratu zárodku.
Koloidní stříbro
Je to jeden z prostředků v boji proti virovým a bakteriálním infekcím. Koloidní stříbro má silné antiseptické účinky a působí preventivně téměř proti všem druhům infekcí. Funguje tak, že vyřadí z činnosti enzym, který jednobuněčné bakterie, viry a houby potřebují k metabolizmu kyslíku a přitom nepoškodí normální buňky. Stříbro je také k dostání v iontové podobě. Koloidní a iontové stříbro má pozitivní účinky na rakovinnou tkáň, nutí rakovinné buňky, aby se vrátili do svého původního zdravého stavu. Koloidní i iontové stříbro je netoxické, ale může při užívání stříbrných solí dojít ke změně kůže, která při užívání většího množství se může ojediněle zabarvit na stříbro šedý odstín. Koupené koloidní stříbro se ředí destilovanou vodou, tak dosáhneme požadovanou koncentraci.


Rakovina prsu – článek kolegy Milana Schirlo – praktika TCM   …ZDE

Další přípravky uváděné pro pomoc a léčbu rakoviny najdete zde: