Paraziti podle Huldy Clarkové

Zastává názor, že rakovinu způsobuje parazit lidské střevní motolice. Ve střevech, kde se normálně vyskytuje, nezpůsobuje žádné zvláštní problémy. Hlavní roli v případ motolic hraje přítomnost propyl alkoholu. V této kombinaci se motolice dostanou i do dalších orgánů, kde působí potíže. Pokud se dostanou do jater, způsobují rakovinu. Clarková tvrdí, že všichni pacienti s rakovinou vykazují v játrech přítomnost propyl alkoholu a střevních motolic. Aby vznikla rakovina, musíme být v těle motolice a propyl alkohol. Podobně tak jednoduchá, jako je příčina rakoviny je navrhovaná i léčba. První dvě zmíněné byliny, Ořešák a pelyněk zabíjí dospělá i vývojová stádia u více než 100 druhů parazitů. Hřebíček zabíjí vajíčka.

Tinktura z Ořešáku černého
Užívá se čtyřikrát denně ve sklenici vody. První den začneme jednou kapkou na jednu dávku a postupně každý den přidáváme jednu kapku navíc. Přidáváme tak dlouho až 20 den dosáhneme počtu 20 kapek čtyřikrát denně rozpuštěných ve vodě. Po tom snížíme frekvenci na užívání 20 kapek jedenkrát denně po dobu 3 měsíce. Dále užíváme 30 kapek denně dva dny v týdnu. Užíváme na prázdný žaludek asi půl hodiny před jídlem.

Pelyněk pravý
Jedná se o listy pelyňku. Měl by se užívat jednou denně před večerním jídem a postupně zvyšovat množství z 1 kapsle na 14, to dosáhneme za 14 dní. Celoživotně můžeme užívat udržovací dávku 14 kapslí dvakrát za týden. Pelyněk má sám o sobě významné protirakovinné účinky.

Hřebíček
Celý hřebíček rozdrtíme jen v takovém množství, které spotřebujeme na jedno použití. Naplníme hřebíčkem kapsle nejlépe velikosti 00 a užíváme je třikrát denně před jídlem. Začneme jednou kapslí a postupně přidáváme, až se dostaneme na tři kapsle v jedné dávce. Desátý den snížíme dávku na tři kapsle jednou denně a takto pokračujeme další tři měsíce. Potom můžeme doživotně zůstat u tří kapslí dvakrát týdně. Clarková říká, že parazité jsou polovinou problému a druhou půlkou je propyl alkohol. Většina lidí ho dokáže efektivně zpracovat a potom nenastává žádný problém. U lidí s rozvíjející se rakovinou je tato schopnost oslabena. Jednou z možností, jak se v tomto případě uzdravit je, se propyl alkoholu zbavit, odstranit ho ze systému. Bohužel se však používá v potravinářském a kosmetickém průmyslu. Jeho používání je natolik běžné v čistících průmyslových zařízeních, že s velkou pravděpodobností je obsažen ve většině maloobchodních výrobků. Pro lidi se sníženou schopností jeho zpracování může i tak malé množství podnítit vznik rakoviny. Jediná výjimka je vitamin C, který pomáhá játrům rozložit propyl alkohol.

Použití Zapperu
Každý mikrob, bakterie a parazit žije, na své životní frekvenci, která nám je dlouhodobým výzkumem již známa. Pokud na něj budeme působit energií o stejné vlnové délce, dostaví se z důvodu rezonance vibrace, které způsobí explozi tohoto mikrobu. Vzniklý detoxikační odpad, který vznikne touto činností, se z těla odplaví přirozenou cestou nejdéle do tří dnů. Při použití tohoto způsobu léčby je jenom dobré dodržovat dostatečný pitný režim, aby docházelo k čištění těla od odpadu. Super Ravo Zapper je naprogramován na naléčení rakoviny i léčení sto druhů dalších nemoci, které můžeme pomocí tohoto přístroje léčit doma. Přístroj má velice dobrou účinnost. Na tomto principu léčby je vyvinuto více druhů přístrojů, které jsou v různých cenových relacích. Pro domácí léčbu je Zapper zřejmě nejvhodnější, lze ho také objednat na těchto stránkách, nebo na: www.pro-zdraví.net