Seznam nemocí, které Zapper léčí

Seznam hnus

 

 

Bonusy od nás:

  • Zaškolení obsluhy přístroje.
  • Jednoduchý praktický postup obsluhy Zappera.
  • Seznam základních programů nastavených v Zapperu a vysvětlení odborných názvů tak, aby i laik pochopil některé lékařské pojmy.
  • Manuál pro vkládání nových patogenů do Zappera z internetu.

K základnímu nastavení 100 léčivých programů, které jsou již nastaveny z výroby v Zapperu, lze na 50 volných míst nastavit další léčivé programy podle vlastního výběru z internetu a případně tyto programy podle potřeby obměňovat. Na internetu je volba přibližně z 2000 léčivých programů (doplněno z posledních světových výzkumů).

Běžného spotřebitele musím upozornit na to, že základních 100 programů z výroby je řešeno tak, aby pokryly běžnou domácí potřebu v léčení bez potřeby dalšího připrogramovávání nemocí z internetu.

Porovnání Zapperu a Plazmy:
Oba systémy pracují na shodném principu vysílání frekvencí od 1 Hz – 900 kHz. To jsou pásma, na kterých žijí viry, bakterie, paraziti a plísně (houby). Každý druh z těchto malých nepřátel má svoji osobitou nezaměnitelnou frekvenci, na které žije. Dlouhodobým výzkumem se ví, která frekvence ke kterému mikroskopickému živočichovi patří a na které nemoci se podílí. Každá nemoc je způsobována několika druhy těchto mikroskopických živočichů.
To se využívá při této léčbě. Ze Zapperu nebo z Plazmy se vysílá podle nastavení souhlasná frekvence s patogenem, který chceme odstranit. Mezi frekvencí patogenu a vysílanou frekvenci dojde k rezonanci a tím se mikroskopický živočich zahubí. Lidské tělo dokáže již samo tento detoxikační odpad do tří dnů odstranit běžným samovolným způsobem.

Technický rozdíl mezi Zapperem a Plazmou je v provedení. Ze Zaperu jsou frekvence vedeny vodiči do válečků, které držíme v ruce a tím frekvenci přijímáme, u Plazmy jdou frekvence z plazmatické výbojky v jejímž světle sedíme.

Výhody Zapperu jsou v tom, že ho máme doma a stále po ruce. Tak dokážeme nastupující nemoc zachytit v samém počátku a léčbu můžeme zahájit podle sebe, například večer u televize. Můžeme však léčit i chronické nemoci, které nás sužují i delší dobu. U Plazmy se musíme objednat a někam dojet.

Co do účinnosti léčby, oba přístroje jsou téměř rovnocenné s tím, že Plazma je o trochu účinnější, ale Zapperem se dá vyléčit také vše.

K nákupu těchto zařízení – Plazma je cca 10 x dražší než Zapper.