Návod na nesmrtelnost

Všichni víme, že nesmrtelnost je v podstatě nemožná, ale jsou určití jedinci, kteří se vymykají průměrnému věku a proč bychom to nemohli být právě my. Z Asie občas probleskne zpráva o dožitých 200 let i více, ale jsou to většinou nepodložené informace. Jedno je však jité, podpora těla bylinkami nám může přinést určitě zlepšení zdraví a prodloužení věku. Můžeme to chápat tak, že naše tělo je nastaveno na určitý věk a když se budeme o své tělo dobře starat, tak můžeme tento věk prodloužit na delší dobu, než nám bylo osudem dopřáno.

Vytvoříme si určitý plán, jak budeme postupovat v užívání podpůrných přírodních léčiv. Samozřejmě to nemusí být jenom tento způsob, ale může si vytvořit každý vlastní.

Úvodem doporučuji si pozorně přečíst články o Kalisii voňavé, Rakytníku řešetlákovém, Lesklokorce lesklé. Z toho budeme vycházet při sestavení plánu na dlouhodobé užívání.

 Kalisie voňavá:

Prvních 14 dní budeme používat Kalisii voňavou a můžeme si vybrat, v jaké podobě to bude. Jedná se pouze o to, co zvolíme, bude-li to vodný odvar nebo lihovou výluh.

Když zvolíme odvar, tak vezmeme dva velké listy Kalisie upravené chlazením z ledničky a vaříme je v 1,5 litrech vody po dobu 15 min. Teplý odvar i s listy dáme do termosky a druhý den použijeme. Pijeme 1 x denně 40 min. před jídlem v množství 0,5 dl po dobu 14 dní. Potom uděláme přestávku 14 dní a cyklus stále opakujeme. Odvar v tomto množství nám stačí na jeden cyklus pro dva lidi.

Když zvolíme lihový výluh, tak při jeho výrobě použijeme 20 kolínek nebo přibližně ve stejné hmotnosti listy z Kalisie voňavé a vložíme je do 0,5 litru vodky nebo pálenky. Necháme luhovat 14 dní a pak scedíme a destilát používáme. Tím si vytvoříme zásobu na více 14 denních cyklů. Užívá se denně 1 kávová lžička 40 min. před jídlem. Užíváme 14 dní a potom uděláme na 14 dní přestávku, ta je důležitá. Prvních 14 dní máme za sebou, buď s odvarem, nebo s lihovým výluhem.
                                                                                        …produkty z Kalisie, již v prodeji  

Rakytník řešetlákový:

Následuje 14 dní v přestávce od Kalisie, tuto 14 denní přestávku vyplníme užíváním Rakytníku řešetlákového ve formě oleje. Jeho výroba je popsána v článku Rakytník řešetlákový (Hyppophe Rhamnoides).

Užíváme 1 kávovou lžičku oleje denně, který si můžeme dát na kousek chleba, ten rozžvýkáme a spolkneme a máme vystaráno na dalších 14 dní. Tak to budeme stále střídat po zbytek života, nebo do doby, než nás to omrzí. To znamená, 14 dní Kalisie a dalších 14 dní Rakytník, zase 14 dní Kalisie atd.
.                                                                                  …produkty z Rakytníku, již v prodeji  

Lesklokorka lesklá:

Souběžně s Kalisií a Rakytníkem užíváme tinkturu z  width=Lesklokorky leské. U této houby, kterou budeme užívat nepřetržitě 3 až 9 měsíců, pak uděláme tři měsíce přestávku a po této přestávce budeme pokračovat. Při užívání Lesklokorky se nemusíme obávat dlouhodobého používání, nečiní to žádné potíže v organizmu. Tinkturu vyrobíme podle popisu „Elixír dlouhého života“ jeho výroba, který je uveden v článku Lesklokorka lesklá zvaná také Reishi (Ganoderma lucidum).  

Denní množství je 1 polévková lžíce této tinktury.

 Kvalitní Reishi/Lingzhi: tinktura, bio masa, výtrus, čaje, extrakty, směsi, krájená, sušená, drcena aj. můžete zakoupit na
www.pro-zdravi.net

Pokud se rozhodneme léčit některou z nemocí radikálnějším způsobem Kalisií, Rakytníkem nebo Lesklokorkou, tak tento ozdravný dlouhodobý proces po dobu této konkrétní léčby přerušíme a nasadíme ho znovu po krátké přestávce, až po vyléčení daného problému.

Tímto dlouhodobým užíváním se postupně většina nemocí podstatně zlepší nebo odezní sama.

Přeji hodně úspěchů v dosažení dlouhověkosti.  Za 100 let se spojíme a předáme si zkušenosti.

V případě Vašeho zájmu reagovat na tento článek nebo se na cokoliv zeptat, využijte naši DISKUZI.