Kvantové unášení


Léčebná metoda postavená na uvědomění. Uvědomění je hojivou a organizační silou vědomí. Musíme se naučit několik jednoduchých postupů, které zdokonalí naše uvědomění a vyléčí tělo i duši nám i ostatním lidem. Čisté uvědomění nemá žádnou formu a nemá žádné hranice, proto se nemůže změnit a tento druh ničeho trvá navěky. Kvantová fyzika už sféru čistého uvědomění objevila. Zjednodušeně řečeno, toto pole obsahuje hmotu tvoření, která nečinně čeká, aby se stala formou či energií. Toto tvoření pramení z ničeho, z čitého uvědomění. Hierarchie tvoření se nachází na samém počátku pole nulového bodu, je to kvantová část. V léčitelství se tomuto základnímu stupni tvoření často říká vitální síla. Tam je ta síla, která vdechuje organické sloučenině život. Čisté uvědomění je zdrojem energie a řádu. Když provádíme kvantové unášení, čerpáme z toho nejčistšího a nejmocnějšího řádu co existuje. Pokud toto kvantové léčení budeme aplikovat, nebudeme léčit my, ale uvědomění. A co více, my budeme vyléčeni součastně s lidmi, kterým budeme pomáhat. Je to zaručený úspěch.


Nejprve se musíme naučit nalézt prostor mezi myšlenkami a pak onen prostor mezi myšlenkami, ona mezera je čisté uvědomění. Takže ve chvíli, kdy naše mysl vypne, si uvědomujeme nic. A v této chvíli to „nic“ je čisté uvědomění. A v této chvíli jsme vyřešili záhadu toho, kdo jsme. My sami jsme uvědomění. A máme za sebou první krok.


Druhý krok k dosažení cíle je prohloubit a rozšířit zkušenost čistého uvědomění. Prodloužíme dobu, po kterou si čisté uvědomění budeme uvědomovat a k tomuto účelu nám poslouží „technika brány“. Musíme však touto bránou projít a připravit se na otevření brány svému vlastnímu „já“. Při technice brány se v podstatě spojujeme s moudrostí, která vytvořila tělo a mysl. Technika brány je dokonalost sama o sobě, jenom ji nesmíme změnit. Pokud k ní něco přidáme nebo z ní něco odebereme, bude méně účinná.


A již jsme u bezprostředního léčení, kvantového unášení. Brzy zjistíme, že čisté uvědomění je mocným obnovitelem toho, co se pokazilo. Na své orgány a tkáně, myšlenky a emoce můžeme nahlížet jako na jednotlivé svazky vibrací, které fungují harmonicky a vytvářejí zdravé tělo a mysl. Když přestanou vibrace pracovat synchronně, říkáme tomu porucha nebo nemoc, a pak se tento stav snažíme léčit. Většinu nemocí napravíme zavedením uspořádaných vibrací do postiženého místa a snažíme se tím neuspořádané vibrace neutralizovat. Čím více odpovídá léčivá vibrace zdravému organizmu, tím lépe dochází k znovunastolení zdraví.


Teoreticky vzato, kdybychom dokázali vpravit čisté uvědomění do systému, který nemá řád, byl by výsledkem dokonalý řád bez vedlejších účinků. To je možné a takovému systému říkáme kvantové unášení. V tomto případě se mylně můžeme domnívat, že za úspěch zodpovídá užitá metoda, ale tak tomu není. Metoda neléčí, léčí uvědomění. Metoda sama o sobě je bez života. Léčitelem nejsme my, ale čisté uvědomění.


To je v praxi důležité. Uvedu příklad se silnou bolestí kolena, kdy nás někdo požádá o léčení. Nepotřebuji vědět, zda se jedná o artrózu kolenního kloubu či vyvrtnuté koleno anebo o cokoliv jiného. Nemusíme problém diagnostikovat. Nekonečná uspořádání uvědomění to udělá za nás. Nepotřebujeme o tom koleně vědět vůbec nic. Potřebujeme pouze vědět, co si přeje majitel kolena, v tomto případě odstranit bolest. Zahájíme proces kvantového unášení a o zbytek se kvantové unášení postará za nás. Protože jsme se nijak hojení kolena neúčastnili, nemusíme se ani zajímat o to, do jaké míry bylo vyléčeno. To chrání naší psychiku před citovým zraněním a udržuje naše ego na uzdě.


Kvantové unášení je proces, který umožňuje, aby uvědomění expandovalo v čisté uvědomění, za účelem léčení. Jakmile si iniciátor kvantového unášení uvědomí stav čistého uvědomění, okamžitě dojde k léčení.


Každá metoda má svou hodnotu. Tato cena roste s tím, jak roste uvědomění praktikující osoby. Kvantové unášení, stejně jakákoliv jiná forma léčení, je omezena myslí toho, kdo je provádí.

8 komentářů u Kvantové unášení

 1. zi.ja napsal:

  Případně kurzy jsou na stránkách zveřejňovány se všemi náležitostmi.
  S pozdravem Honza.

 2. Janka napsal:

  Dodrý den, Honzo,
  chci se Vás zeptat jaké kurzy v současné době nabízíte ( datum, délka trvání, příp. cena).
  Děkuji za odpověď. Janka

 3. zi.ja napsal:

  Tím, že metoda kvantového unášení se řadí mmezi pokročilé metody léčení, to je fakt, protože duchovní léčba do této pomyslné skupiny patří. Ale tím nechci od této metody někoho zrazovat. Musím zopakovat, že úspěšnost je jednoznačně závislá na duchovní vyspělosti jednotlivé osoby a nejlépe se to pozná tak, kolik nemocí danou metodou zvládneme a jak se to projeví v realitě. Duchovní překážku zavedou do psychiky, jako nemožnost, těžkost atd. jsmem určitě nevložil úmyslně, pokud to tak vyznělo, tak se hluboce omlouvám všem těm, kteří to takto vnímají. Přeji hodně úspěchů v provádění této metody, ale i dalších léčebných metod. Je to vždy povznášející pocit, jak pro léčitele, tak hlavně pro nemocného, když dojde k úlevě bolest a vyléčení. Srdečně zdraví Honza s přáním dnů plných slunce

 4. Janina napsal:

  Dobrý den pane Honzo, zajímá mně kvantové léčení, narazila jsem na Vaše stránky. Po přečtení komentářů to cítím stejně jako paní Zdena. Už jen když se napíše, že je něco složité, mohou si k tomu hned lidé spolu s tím vložit program těžkosti..)Nedávno jsem se setkala s mužem, který všem naopak říká a učí je, jak je všechno jednoduché a také tomu sám věří a tak žije. A to opravdu byla radost s tím člověkem pobýt .Odcházela jsem z toho setkání nabitá jak elektrárna..)
  Bhagavadgíta napsal citát..Už jen trošičku čistého uvědomění osvobozuje duši od utrpení…S láskou Janina

 5. zi.ja napsal:

  Paní Zdeno, máte zcela pravdu, ale každý není na stejně vysokém stupni duchovního vývoje a někteří lidé potřebují tzv. postrčit. S úctou Honza.

 6. Zdena Parderová napsal:

  Necítím,že na metodu od autora Frank J. Kinslowa kvantové léčení je třeba absolvovat kurzy. Stačí si uvědomit ,že každý máme srdeční centrum laskavosti k sobě samému a to už od podstaty samo léčí vše v nás, co je v nerovnováze. Stačí jen si dovolit toto centrum otevřet a bude se nám líp usínat a s radostí žít.
  Přejí všem moudrost a sílup při poznávání svých skrytých schopností.

  Parderová Z.

 7. zi.ja napsal:

  Metodu kvantového unášení můžeme směle zařadit mezi pokročilé léčebné energetické metody, které vyžadují píly a systémový pokrok v učení této metody. Metoda vykazuje velmi dobré účinky, ale také učení.
  Metoda je od autora Frank J. Kinslowa, ale nemyslím si, že ji každý dokáže bez kurzu zvládnout jen podle knížky. Musím znovu opakovat, že charakteristiky jednotlivých léčebných metod na těchto stránkách neslouží k tomu, aby se podle nich některá metoda dala naučit. Je to mnohem složitější a ve většině případů na zvládnutí jednotlivé metody je potřeba absolvovat kurz. V současné době o tomto kurzu prozatím neuvažujeme, ale postupně se to změní a kurz bude oznámen. Zdraví Honza

 8. Dagmar Vaněčková napsal:

  Dobrý den Honzo,
  jsem opravdu „unesená“ jak touto metodou, tak vůbec informacemi na Vašich stránkách. Opravdu žehnám každé příležitosti objevit kousek svého JÁ.
  Prosím o radu, jak aplikovat metodu Kvantového unášení na nespavost?
  Jakou si mám představit léčivou vibraci – nějak se v tom ztrácím.
  Moc děkuji za radu – ráda Vám jii zaplatím.
  Děkuji Vaněčková

Napsat komentář